Зміцніть свій імунітет і своєї родини! Вобензим підвищує імунітет, допомагає боротися з ГРВІ та їх ускладненнями, бронхітами, бронхопневмоніями, підсилює дію антибіотиків. Ознайомитися докладніше
-->

Ензимотерапія при бронхіті. Як вилікувати бронхіт?

Бронхіти – досить поширене захворювання, яке частіше виникає в осінньо-зимово-весняний сезон, при якому запалення розвивається у бронхах. Збудників, які можуть викликати запалення в бронхах багато. В першу чергу це добре відомі сезонні респіраторні віруси (ГРВІ), аденовіруси, вірус грипу і парагрипу.

Щоб розвинулася хвороба, для цих збудників потрібна сприйнятлива до них людина з недостатніми або зниженими захисними силами, тобто з ослабленим імунітетом. Причин зниження імунітету багато, і вони добре відомі. Це і імунодефіцитні стани, і період після травм і операцій, важкого і тривалого перебігу хронічних захворювань, в тому числі інфекційних, тривалі курси лікування антибіотиками. Також зниження імунітету можуть викликати неповноцінне харчування, вплив токсинів, стресові стани, нервове напруження, недосипання, надмірне фізичне навантаження, порушення здорового способу життя.

При такому несприятливому збігу обставин у людини може розвинутися спочатку гострий бронхіт. З’являється кашель (на початку сухий), біль у грудях, слабкість, пітливість, підвищується температура тіла. На тлі розвитку вірусної інфекції захисні сили організму ще більше виснажуються і часто приєднується вторинна бактеріальна інфекція. Це не тільки ускладнює перебіг основного захворювання, але і може привести до розвитку ускладнень у вигляді пневмонії або бронхопневмонії.

У таких випадках розвитку хвороби, з метою профілактики, а також лікування бактеріальної інфекції вже потрібно призначення антибіотиків з дотриманням всіх умов, що попереджають побічні ефекти антибіотикотерапії і отримання максимальної користі.

Мікроорганізми, в свою чергу, активно захищаються від дії ліків і імунної системи людини. Це і утворення мікробних колоній, захищених біоплівками (спеціальна білкова оболонка, яка захищає колонії мікроорганізмів від проникнення антибіотиків), це і втрата чутливості мікробів до призначених антибіотиків, це і посилення під впливом збудника інфекції запалення.

Як посилити захисні сили хворої людини при бронхіті?

Вирішити це завдання і допомогти домогтися успіху в лікуванні покликаний препарат Вобензим!

На підтвердження ефективності Вобензиму вчені провели дослідження, де було доведено руйнування біоплівок мікробних колоній під дією ензимів бромелаїну і трипсину, які входять до складу Вобензиму. Руйнування біоплівок істотно перешкоджає розвитку стійкості бактерій до антибіотиків, а також покращує доставку антибіотиків до місця запалення.
Література по антибіотикам:

 • Влияние экзогенных протеолитических ферментов на бактерии
  В. В. Тец, Г. Ю. Кнорринг, Н. К. Артеменко, Н. В. Заславская, К. Л. Артеменко
 • Санкт-Петербургский государственный медицинский университет им. акад. И. П. Павлова
  Кафедра микробиологии, вирусологии и иммунологии СПб ГМУ им. акад. И. П. Павлова
  Антибиотики и химеотерапия. Том 49; №12, 2004

Як послабити дію збудників хвороби?

Вобензим покращує загальну стійкість організму до хвороб шляхом підвищення імунітету, як загального, так і місцевого, зменшення запалення, поліпшення кровопостачання в осередках запалення, розрідження мокротиння і поліпшення функції миготливого епітелію бронхів, що сприяє відновленню прохідність бронхів.

Наукові дослідження:

 • Лечение рецидивирующих воспалительных заболеваний дыхательных путей у детей методом системной энзимотерапии. (Ретроспективное мультицентровое исследование). Е. Адамкова и соавт.//
  Вопросы современной педиатрии 2005, Том 4, №2
 • Як Вобензим покращує імунітет?

Ензими – ключ до здоров’я і довголіття!