Зміцніть свій імунітет і своєї родини! Вобензим підвищує імунітет, допомагає боротися з ГРВІ та їх ускладненнями, бронхітами, бронхопневмоніями, підсилює дію антибіотиків. Ознайомитися докладніше
-->

О компании MUCOS Pharma

Ферменти застосовували для місцевого лікування ще з давніх часів. Однак науково-обґрунтоване застосування оральних ензимів почав проф. Макс Вольф в США з п’ятдесятих років минулого століття. Він досліджував і застосовував ферменти для лікувальних цілей і заклав основу нового методу лікування – Системної ензимотерапії.

У 1949 році в Баварії німецький вчений і підприємець доктор Карл Рансбергер, близький друг і співробітник Макса Вольфа, заснував компанію MUCOS Pharma, первісною спеціалізацією якої була розробка і виробництво вітамінних емульсій.

У 1957 році професор Карл Рансбергер очолює компанію MUCOS Pharma і починає розробку промислового виробництва препаратів системних ензимотерапії. Вже в 1966 році в ФРН реєструється основний препарат Системної ензимотерапії – Вобензим.

З цього моменту основними продуктами компанії MUCOS Pharma стають поліензимні препарати. Надалі був розроблений і запущений у виробництво цілий ряд оригінальних препаратів, в яких поєднались передові технології виробництва і фундаментальні наукові відкриття, що становлять золотий фонд (“know how”) компанії.

Саме завдяки зусиллям і величезному ентузіазму професора Карла Рансбергера Системна ензимотерапія одержала серйозну наукову основу, а препарати Системної ензимотерапії стали доступними мільйонам пацієнтів у всьому світі.

Системна ензимотерапія заснована на застосуванні препаратів гідролітичних ферментів тваринного (трипсин, хімотрипсин, ліпаза, амілаза) і рослинного (папаїн, бромелаин) походження. Вона передбачає системний вплив ензимів на цілий ряд як фізіологічних, так і патологічних процесів в організмі людини.

Для системної ензимотерапії застосовують препарати Вобензим, Флогензим, Вобе-Мугос Е. Комбінація ферментів тваринного і рослинного походження посилює їх терапевтичну ефективність. У цьому полягає головна перевага поліензимних препаратів перед моноензимними лікарськими засобами.

Сьогодні компанія MUCOS Pharma займає провідне становище в світі по виробництву як препаратів Системної ензимотерапії, так і окремих ензимів. Тільки в одній Німеччині більше 1 млн. пацієнтів щорічно приймає препарат Вобензим в профілактичних і в лікувальних цілях. З кожним роком число пацієнтів, що приймають препарати системної ензимотерапії збільшується на 20%. Це є переконливим доказом їх ефективності, безпеки та високої якості.

Успіхи на фармацевтичному ринку і величезний міжнародний інтерес до методики Системної ензимотерапії викликали в кінці 80-х років всесвітнє поширення препаратів компанії MUCOS Pharma. Препарати Вобензим, Флогензим і Вобе-Мугос Е були зареєстровані в цілому ряді європейських, американських і азіатських країн. Компанія MUCOS Pharma створила широку мережу дочірніх торгових товариств, спільних підприємств і представництв – MUCOS Group, яка здійснює комерційну та дослідницьку діяльність за єдиною наукової і маркетингової стратегії в 24 країнах світу.

Як координаційний наукового та комерційного центру системної ензимотерапії в країнах Центральної і Східної Європи в 1991 році в Празі була заснована MUCOS Pharma CZ s.r.o. в єдиній системі MUCOS Group. Крім реєстрації та продажу препаратів компанії МУКОС Фарма в країнах СНД, MUCOS Pharma CZ Central & East European Group приділяє велику увагу науковим і клінічних досліджень, проведених спільно з найвідомішими європейськими академічними та університетськими медичними установами, а також інформаційної та освітньої діяльності.

В Україні в 60-ті роки вперше були створені лікарські препарати на основі ферментів тваринного походження – трипсин, хімотрипсин та ін. – для місцевого та парентерального застосування. Після різнобічного вивчення лікувальних властивостей вони знайшли широке впровадження в медичну практику в якості некролітичних, муколітичних і протизапальних засобів.